logo_kreatorow_decotrendow_2016Już po raz czwarty redakcja magazynu „Decobiznes” przyznała Kreatory DecoTrendów 2016 dla wyróżniających się produktów branży decor.

Kreatory DecoTrendów to jedyne na rynku, prestiżowe nagrody przyznawane już od 4 lat,  które są wyrazem uznania dla  firm promujących produkty o oryginalnym i ciekawym designie,  wyznaczających trendy w branży decor. Nagrodzone firmy to liderzy w kategorii decor, które kreują gusta konsumentów. Możliwość zgłoszenia produktów miała każda firma,  redakcja Decobiznesu po wnikliwej analizie wytypowała tegorocznych laureatów. Nie ma wątpliwości, że w tym roku wybór był wyjątkowo trudny, dlatego aż siedem  produktów znalazło się w gronie zwycięzców.

Oto złota siódemka tegorocznego plebiscytu:

sahara-arangeFORM-PLASTIC za linię donic Sahara, która idealnie współgra z obecnie wiodącym na rynku trendem inspiracji naturą. Oryginalna faktura donic wzorowana jest na pofalowanych piaskach pustyni. Niezwykle elegancki produkt odpowiedni zarówno do wnętrz, jak i  przestrzenni zewnętrznych.